Складов работник
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Създадена през Октомври 2012 година, СОРЛ България ООД е част от международното семейство на СОРЛ. Фирмата е специализирана във вноса и дистрибуцията на автомобилни спирачни системи.Комбинацията от конкурентни цени, високото качество и богатата продуктова гама затвърждава позициите ни на Европейския пазар.
Нашата фирма се придържа към концепцията, че клиента е Бог, качеството е живот,а служителите са ключът за развитие. В СОРЛ България сме подбрали млад и амбициозен екип от професионалисти, вярвайки, че напредналите технологии носят добри производствени резултати, но само перфектното обслужване може да задържи клиентите.

Отговорности

– Приема и подрежда стоки в склада;
– Събира стоки по поръчки на клиенти;
– Пакетира и подготвя стоката за експедиция.

Изисквания и необходими умения

– Точност и бързина при събиране на стоките;
– Организираност и лоялност.

Ние Ви предлагаме

Екипна работа в млад амбициозен колектив.
Възможност за развитие.
Допълнителен здравно осигурителен пакет след успешно преминат изпитателен срок.