ИТГ-ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ТРАЙДИНГ ГРУП ЕООД
Диспонент
Габрово
От 500 до 1000 лв.

Диспонент

Габрово длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Нашата компания ИТГ – СПЕДИШЪН e част от ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ТРЕЙДИНГ ГРУП ЕООД, която e бързо развиваща се компания, ситуирана в гр.Габрово. Ние работим с партньори от Европа с най–високите кредитни рейтинги за транспортни фирми. Гаранция за добро партньорство и развитие.

Отговорности

оперативно организира извършване на международни превози със собствени и наети автомобили
-проследява и координира превозите от получаване на заявка, натоварване до разтоварване на стоката
-планира маршрути
-координира водачи на превозни средства
-следи забрани за движение в различните държави

Изисквания и необходими умения

Много добро владеене на английски език
- Владеенето на френски, немски , испански като втори/трети чужд език е предимство
- Мотивация за развитие в сферата на транспорта
- Компютърна грамотност
- Комуникативни умения, умение за водене на преговори

Ние Ви предлагаме

Работа в отлични условия с високо възнаграждение, като в зависимост от стажа и уменията възнаграждението се увеличава.