Чикън Деливъри ЕООД
Шофьор - разносна търговия
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

• Доставя продуктите на компанията на клиенти-търговски обекти по предварително зададен маршрут и график.
• Точно и своевременно доставяне на поръчаните стоки.
• Ежедневно отчита извършените продажби.
• Поддържа добри търговски отношения с клиентите.
• Спазване на установените от компанията правила за работа с документи и процедурите по отчетност.
• Отговаря за поверените му стоково- материални ценности.

Изисквания и необходими умения

• Активен и изряден шофьор със свидетелство за управление на МПС- кат. В;
• Добра ориентация в гр. София;
• Точност и коректност;
• Стриктно изпълнение на възложените задачи;
• Изградени трудови навици;
• Адаптивност и отлични комуникативни умения за работа с клиенти и колеги;
• Положително излъчване.

Ние Ви предлагаме

• Конкурентно възнаграждение
• Постоянна работа
• Динамична, професионална и добронамерена работна среда
• Фирмено обучение