Психиатри за Дания
други в чужбина, Дания

други в чужбина, Дания длъжност на пълно работно време

Кариера в скандинавското здравеопазване означава повишаване на качеството на професионалния и личния живот. С концепцията на MediCarrera всеки член на семейството щe говори езика от първия ден на преместването.

Отговорности

Свободни работни места в различни области на психиатрията в Дания: афективни и психотични разстройства, интензивнa психиатрия и гериатрична психиатрията. Съществува тясно сътрудничество със социалните служби на общините и работата е организирана в мултидисциплинарни екипи с психолог, медицинска сестра, психотерапевт и социални работници.
Ще има възможности за участие в съответните курсове и конференции за професионално развитие, както и условия за съчетаване на клинична работа с научни изследвания и обучение.

Изисквания и необходими умения

Условия за кандидатстване:

• Завършена специалност по психиатрия
• Опит
• Много добри познания по английски
• Готовност за научаване на датски за 6 месеца

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:

• Постоянен договор след първите 3 месеца.
• Обучаващи програми в работно време.
• Помощ при намиране на нов дом, училище или детска градина.
• Опознавателна обиколка в Дания след първото интервю за запознаване с региона и работната среда.
• Финансова помощ по преместването.
• Безплатни интензивни езикови курсове за цялото семейство. За най-малките осигурена детска градина.
• Стипендия по време на езиковия курс – 800 евро месечно, безплатни жилище и самолетни билети.