Търговски представител
Русе
От 500 до 1000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Магна Техника ЕООД е дилър на земеделска техника със седалище в Русе. Фирмата е официален вносител на редица европейски производители на техника от Германия, Италия, Украйна и др. Ние сме с малък, но сплотен екип и желаем да се развиваме. За тази цел търсим ново попълнение – търговски представител.

Отговорности

- срещи с настоящи и потенциални клиенти с цел промотиране и продажба на продуктите, предлагани от Магна Техника. Това предполага много пътувания, предимно в Североизточна България
- поддържане на контакти с клиенти и партньори на фирмата
- вземане на заявки от клиенти
- консултация на клиенти за вземането на ефективни технически решения
- изготвяне и представяне на оферти на потенциални и настоящи клиенти

Изисквания и необходими умения

- установяване и поддържане на дългосрочни бизнес отношения с клиентите в района
- привличане на нови клиенти
- отлични комуникативни умения
- организираност и дисциплина
- самостоятелност и инициативност
- добро владеене на английски език
- компютърна грамотност – MS Word и Excel
- шофьорска книжка – кат. B

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа – 8 часов работен ден, с работни дни от понеделник до петък.
- Възнаграждение – стартова заплата 650 лв. нето за първите шест месеца. След изпитателния срок възнаграждението се изчислява на база основна заплата + бонуси въз основа на постигнатите резултати.
- Голяма самостоятелност – това е добре за хора, които обичат да си организират работния процес. Отворени сме към предложения за подобряване на работата ни.
- Служебен телефон
- Служебен компютър
- Служебен автомобил