Консултант
София
От 1000 до 1500 лв.

Консултант

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме Easy Consult - българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент - официален доставчик в България на номер едно бранд в световната електроника, търсим да назначим Консултант. Опитът е предимство, но не е задължителен.

Отговорности

- Посрещане и обслужване на клиенти.
- Предлагане и продажба на пълната гама от продукти.
- Постигане на добри резултати.

Изисквания и необходими умения

- Добър английски език на работно ниво.

- Подходящо образование.

- Умение за постигане на резултати.

Ние Ви предлагаме

- Възнаграждение, което е обвързано с резултатите. Заплатата се състои от фиксирана част и бонуси.

- Работа с бранд номер 1 в света.

- Избор от комуникативни локации за месторабота.

- Гъвкаво работно време.

- Отстъпка към продуктите на компанията.

- Възможност за развитие.