Infinitum Ltd.
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Търговски / Рекламни консултанти
Благоевград
От 1000 до 1500 лв.

Благоевград длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Infinitum Club, търси да назначи търговски/рекламни консултанти за гр. София.

Инфинитум същестува от над 5 години на пазара.
Днес представлява мобилни приложения за Android и iOS, които предоставят на потребителите всичко, от което имат нужда.

Отговорности

Какво трябва да притежава идеалния кандидат за позицията?

• Амбиция за личностно развитие
• Добри комуникативни умения;
• Добра компютърна грамотност, водене на e-mail кореспонденция, боравене с Internet, Word/Excel;
• Приветливо отношение към клиентите и любезност в разговорите

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания към търговските/рекламни консултанти:

• Изграждане и поддръжка на търговски взаимоотношения с бъдещи бизнес партньори на Инфинитум по телефона или чрез живи срещи;
• Водене на търговски преговори;
• Сключване на договори;

Плюсове:
• Предишен търговски опит

Ние Ви предлагаме

Защо трябва да кандидатствате за работа при нас - ПЛЮСОВЕ?

• Професионално обучение за продажби
• Възможност за работа от вкъщи или където пожелаете
• Възможност за работа в офис
• Ненормирано работно време (работите колкото и когато пожелаете)
• Висок процент при договорена сделка (стартово 20 %)
• Иновативен проект без аналог

Ако проявявате интерес, моля, изпратете актуално CV и ни разкажете защо бихте били подходящи за тази позиция.