Авто Софт ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Офис асистент в автосервиз
Перник
От 500 до 1000 лв.

Перник длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Авто Софт ООД е един бързо разрастващсе автодиагностичен сервизен център в Перник. За нас е важно качеството, затова се стремим да обучим и изградим нашите служители, за да допринесат максимално в развитието на нашата компания. Във връзка с разширяването на предмета на нашата дейност, търсим динамична и мотивирана личност, която да заеме длъжността „Офис асистент“! Ако смятате, че отговаряте на изискванията и имате желание да се включите към нашия екип, моля изпратете подробна автобиография (CV), актуална снимка и мотивационно писмо.

Отговорности

- подпомагане дейността ;
- организиране работата на екипа;
- изготвяне на графици;
- поддръжка на офиса;
- изготвяне на обяви за набиране на нови служители и класифицирането им;
- представителни функции;
- връзка със служители.

Изисквания и необходими умения

- шофьорска книжка
- компютърни умения
- добре поддържания външен вид;
- интелигентното отношение и поведение;
- стилът на изразяване и правилния правопис на български език.

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор който се подписва с "Авто Софт “ ООД
- работа в млад, позитивен и амбициозен екип;
- бонуси!
- комуникативна локация