Служител за доставка и разнос / Шофьор
Шумен
От 1000 до 1500 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

Тварене на продуктите и доставянето им до клиентите по определен график;
- Събиране и предаване на платежни документи, стокови разписки и др. до клиенти и складова база;
- Ежеседмично извършване на ревизия на складовата наличност;

Изисквания и необходими умения

- Активен водач на МПС;
- Отговорност на пътя, служебните задължения, складовата база и автомобилите;
- Организираност и навременни реакции;

Ние Ви предлагаме

- Сезонен характер на натовареността на работния процес;
- Бонуси към възнаграждението;
- Обучение и спазени изисквания за срокове и документация според Законодателството на Република България;

Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство.
При интерес изпратете автобиография чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на телефон 0887389501