Специалист "Дигитални реставрации на филми" /Film Restoration Artist/
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Смарт Вижън е компания, която присъства от 10 години на българския параз и се развива в областта на услугите, маркетинга и рекламата. Във връзка с нов на проект търсим млади и проактивни хора с интереси в областта на кинопроизводството за
длъжността Специалист "Дигитални реставрации на филми" / Film Restoration Artist /

Отговорности

Основни задължения:
Премахването и/или коригирането на дигитални дефекти по филмовото изображение, посредством специализиран софтуер. Този процес често включва премахването на трептения, мръсотия и прах, драскотини, косми и други дефекти чрез ползването на автоматични и ръчни настройки.

Изисквания и необходими умения

Необходими умения:
- много добро и остро зрение
- прецизност и внимание към детайлите
- добра компютърна грамотност
- умение да следва инструкции и да работи в зададени срокове
- базово ниво на английски език
- позитивно отношение и енергичност

*Допълнителни умения, които се считат за предимство:
- креативност
- познания в дигиталното цветокоригиране
- познания във визуалните ефекти
- познания в графичните софтуери като Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign
- познания във видео-монтажните софтуери като Adobe Premiere, Avid

Ние Ви предлагаме

- обучение в използването на специализирания софтуер
- работа по хитови холивудски филмови заглавия
- позитивна, динамична и бързо развиваща се работна среда
- възможност за бонуси на база постигнатите резултати