Работник Кухня - без опит
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще ги е грижа за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД и се намира в непосредствена близост до Бизнес Парк София - Младост 4

Отговорности

Обявяваме позиция за Работник Кухня - без опит

Основни Задължения:

- Поддържа чистотата и хигиената в кухненските и складови помещения;
- Подрежда и отговаря за кухненското оборудването и инвентар спрямо хотелските изисквания;
- Измива работните маси, стени и хладилници;
- Поддържа пода на кухнята чист;
- Спазва правилата за здравосновни и безопасни условия на труд
- Участва във всички обучения, свързани с позицията

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Възможност за работа на смени, включително събота и неделя, национални празници
- Умение за работа в екип
- Прецизност и отговорност при изпълнение на работните задължения

Ние Ви предлагаме

Ако мислите, че това е позицията, която търсите, моля изпратете ни актуална автобиография и снимка или донесете лично своята автобиография и снимка на адрес: 1766 София, бул. Александър Малинов 111
Ние предлагаме конкурентно възнаграждение и допълнителни придобивки, както и възможност да бъдете част от екип, който ще ви кара да се чувствате мотивиран/а.