Йел България ООД
Сервизен техник
Stara Zagora
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Stara Zagora full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

“ЙЕЛ България” ООД е официален представител за България на Yale Europe - световен лидер в областта на подемно-транспортната и складова техника.

Responsibilities

Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси мотивирана личност за длъжността

СЕРВИЗЕН ТЕХНИК

Основни задължения:
- Извършва инструктаж, ремонт и техническа поддръжка на подемно-транспортна и складова техника;
- Поддържане на връзка с настоящи и нови клиенти, като дава консултации на оператори, механици при технически запитвания;
- Координация на работата с колеги от офисите на фирмата в страната;
- Отговаря за качественото изпълнение на ремонтните дейности.

Requirements and necessary skills

Изисквания:
- Познания в областта на механика и електротехника;
- Подходящо техническо образование (Висше образование ще се приема за предимство);
- Добра компютърна грамотност, хардуер и софтуер;
- Опит в сервизната дейност;
- Умение за работа в екип;
- Възможност за чести пътувания в страната и чужбина;
- Свидетелство и добри практически умения за управление на МПС
- Ползване на английски език на работно ниво.

We offer

Компанията предлага:
- Работа в екип от професионалисти;
- Служебен автомобил, лаптоп, мобилен телефон
- Възможност за професионално развитие;
- Специализирани обучения.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.