Асистент международни клиенти с френски, италиански или испански език
Burgas
От 1000 до 1500 лв.

Burgas длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Търсите реални възможности за професионално развитие?

Търсите възможности за подобряване на Вашите комуникационни умения?

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Нашият клиент е водеща мултинационална компания в областта на преодставяне на комуникационни решения за бизнес клиенти. Във връзка със свой нов проект в гр. Варна търси амбициозни и мотивирани личности за ролята на консултант международни клиенти с ПОЛСКИ, ПОРТУГАЛСКИ, ИТАЛИАНСКИ, ФРЕНСКИ, ХОЛАНДСКИ:

Отговорности

- Обслужване на клиентски запитвания по телефон, чат или имейл;
- Разрешаване на казуси и клиентски проблеми;
- Координиране на различни канали за комуникация;
- Анализиране, администриране на получената информация.

Изисквания и необходими умения

- Отлично владеене на някой от следните езици: италиански, френски, испански;
- Работно ниво на английски език – минимум А2-B1;
- Добра компютърна грамотност;
- Отлични комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо заплащане + бонусна система;
- Социален пакет;
- Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компанията;
- Различни обучения и сертификати за служителите.