Колониал ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Експерт „Продажби” на спортно и туристическо оборудване
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние представяме търговската марка CampingRocks - специализиран магазин насочен към любителите на къмпинга, планинарството и живота на открито. Днес, компанията е вносител и представител на редица световно известни марки за къмпинг и туристическо оборудване: Bergans of Norway, Outwell, Dachstein, Primus, Sea to Summit, Coleman, Trimm, Robens, Eisbar, PAC, Nomad, OutdoorResearch, Stubai, WarmPeace и др. CampingRocks извършва онлайн продажби и директни продажби, чрез магазина на фирмата в гр. София

Отговорности

• Да предлагате висококачествено обслужване и изчерпателна информация относно предлаганите от фирмата продукти – характеристики, параметри, цени, отстъпки, промоции, комбинации и др.;

• Да осъществявате продажби в съществуващия шоурум-магазин на фирмата, личен контакт с клиенти, приемане на поръчки за продукти, които са част от онлайн каталога на фирмата, както и да осъществявате продажби по телефона;

• Да отговаряте за ежедневната работа на шоурум-магазина – организация и поддържане на ред и на изряден, спретнат и чист дисплей, както и поддържане на вътрешните складови помещения, отговорност за наличностите на продуктите, за заявките към склада и за представянето на продуктите;

• Да осъществявате административна дейност – касови задачи, дневни отчети за продажби, изпращане на имейли на клиенти, отговаряне на запитвания, обработка на рекламации и др.

• Да поддържате високо ниво на лична професионална осведоменост за съвременните тенденции в развитието на „outdoor” сектора и къмпинг туризма – нови продукти, нови марки, къмпинг зони, туристически преходи и маршрути, събития и т.н.;

• Да осъществявате двуезични преводи английски/български на предлаганите продукти от фирмата, както и на всякакви допълнителни материали относно къмпинг зони, съвети, новини и т.н.;

• Да подпомагате различни инициативи и представяния на компанията, включително и участия в събития, свързани пряко с дейността на фирмата;

Изисквания и необходими умения

Завършено висше образование;
• Опит в продажбите е предимство;
• Много добро владеене (писмено и говоримо) на английски език;
• Отлични комуникативни умения;
• Организационни умения;
• Способност да изслушвате и разбирате потребностите на клиентите;
• Способност да убеждавате;
• Внимание към клиента;
• Внимание към детайлите и реда;
• Умения за работа в екип и нагласа за интензивна и активна директна работа с клиенти;
• Много добра компютърна грамотност (MS Office, Internet).

Ние Ви предлагаме

• Постоянен трудов договор – стартова заплата бруто 1200 лв;
• Бонус програма;
• Изпитателен срок 3 месеца;
• Работа в интересна и динамична среда;
• Работа в развиваща се фирма;
• Възможност за кариерни развитие в рамките на фирмата;
• Пет дневна работна седмица от понеделник до петък;
• Работа в събота поне 2 пъти месечно, за сметка на един делничен свободен ден.