Аксес Консултанси
Шофьор
Ръгби, Великобритания
От 4000 до 5000 лв.

Шофьор

Ръгби, Великобритания длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Клиентът ни разполага с над 90 национални обекта, а работата ще се състои в доставка на стоки за Tesco на национално и регионално ниво. Конкретната оферта е за района на град Ръгби, където са два големи обекта.

Регистрационен номер на Агенцията по заетостта в България 2566 и 2567/2018 г.

Отговорности

Търсим шофьори за тежкотоварни автомобили с лиценз за Клас 1 категория C + E за дългосрочен ангажимент в Обединеното кралство.
Работата се състои в превоз на товари на национално и регионално ниво във Великобритания.

Изисквания и необходими умения

1 година опит в шофиране в клас 1 C + E камиони

Основен английски език - трябва да можете да разбирате и да отговаряте на инструкциите

Трябва да са запознати с правилата за шофиране в ЕС

Паспорт или национална лична карта

Цифрова тахо карта

Карта на водача на CPC

Яке

Предпазни обувки

Ние Ви предлагаме

Ако това е Вашата първа работа като шофьор в Англия - клиентът ни предлага идеален пакет за преместване и старт в чужда държава:

- Печелите около £ 2000 на месец, а след изпитателен период - до £ 3500!

- Компанията покрива разходите за полета до Англия

- Помощ за настаняването преди започване на работа и за пътуването до работното място

- Помощ за получаване на национален номер за застраховка в Обединеното кралство и откриване на банкова сметка
- По Ваш избор можете да имате неплатено обучение преди да започнете същинската работа - като придружител на опитен шофьор, който ще Ви обяснява работата по време на смяната

Смяната обикновено е около 12 часа, а шофьорите обикновено работят на 5 смени на седмица.

Работата е целогодишна.