Агенция за събиране на вземания ЕАД
Специалист към Дирекция „Бизнес развитие“
София

София длъжност на пълно работно време

„Агенция за събиране на вземания” ЕАД е небанкова финансова институция, специализирана в купуване на необслужвани вземания.
Ние сме част от B2Holding - един от лидерите в сектора за Европа и присъствие в над 20 държави на континента. Позицията ни на пазара е стабилна и утвърдена. Наши клиенти са банки, небанкови финансови институции, телекомуникационни дружества и други.

Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим амбициозен служител за позицията Специалист към Дирекция „Бизнес развитие“, който да се присъедини към екипа ни. Основната функция на отдела е техническото подсигуряване на дейностите в компанията и се явява своеобразен мост между нуждите на бизнеса и ИТ. Тук е съсредоточена и голяма част от развойния процес на нови функционалности на системите, които използваме, превръщайки отдела в идеен център и важна част от структурата на компанията.

Отговорности

Вашите отговорности:
- Участие в изготвянето на описания на бизнес процесите и технически задания към екипа от програмисти;
- Администриране на потребителски акаунти във вътрешния софтуер;
- Комуникация при възникнали проблеми с ИТ системите, контакт с ИТ съпорт във връзка с поръчка и закупуване на техника и софтуер;
- Актуализиране и поддържане на съществуващите процедури, мониторинг и даване на предложения за подобряването им;
- Участие в процеса по поддържане и развитие на интернет страницата на дружеството ни в България и Румъния.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания:
- Икономическо и/или техническо образование (може и студент задочно или дистанционно обучение);
- Добра компютърна грамотност (MS Office, Internet);
- Опит в работата със специализиран софтуер ще се счита за предимство;
- Добри аналитични и комуникативни умения;
- Ориентация към учене и постигане на резултати.

Ние Ви предлагаме

Предложението на компанията:
- Възможности за дългосрочна професионална реализация и развитие в утвърдена, стабилна компания;
- Обучение и възможности за повишаване на квалификацията;
- Конкурентно възнаграждение;
- Динамична работа в млад и мотивиран екип;
- Трудов договор и отличен социален пакет - ежемесечни ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, служебен телефон;
- Комуникативна локация в непосредствена близост до метростанция.

Как да кандидатствате?
Ако сте положителни и целеустремени, ако считате, че ние отговаряме на Вашите изисквания за професионална реализация, станете част от нашия екип, като изпратите подробна автобиография.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.