Astrea Recruitment
Медицинска Сестра
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

AСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – Детска градина, търсим Медицинска сестра.

Отговорности

n/a

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Завършено медицинско образование - медицинска сестра;
- Опит и добри комуникативни умения;
- Желание за работа с деца.

Ние Ви предлагаме

Предлагат:

- Работа на смени или пълен работен ден;
- Отлично възнаграждение;
- Приятна и уютна обстановка.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_MYE).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).