Astrea Recruitment
Проектант на машинни детайли
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

Поради постоянно нарастващия брой проекти, по които работи, един от нашите клиенти иска да разшири екипа си с талантлив и мотивиран Проектант на машинни детайли.

Отговорности

Задължения:
* проектира детайли и конструкции в съответствие с утвърдените норми;
* заснема скици;
* изготвя документация на детайли и възли, необходими за изработването на резервни части, както и правилното ѝ архивиране;
* следи производството и монтажа на проектираните детайли.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
* висше техническо образование - задължително;
* много добър английски език;
* компютърна грамотност.

Ние Ви предлагаме

Предлагат:
* стандартно работно време от понеделник до петък от 8 до 17ч.;
* транспорт;
* допълнително здравно осигуряване;
* възможност за професионално развитие;
* мотивиращо възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_PМ).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).