Astrea Recruitment
Мотокарист
Стара Загора
От 1500 до 2000 лв.

Мотокарист

Стара Загора длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

AСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – водеща производствена компания търсим Мотокарист.
Управлява мотокар и извършва товаро-разтоварни дейности, складиране на материали и готова продукция. Прилага вътрешните правила за движение, управлява мотокара по безопасен начин, без риск за здравето на служителите и без риск за увреждане на стоката.
Отговаря за правилната експлоатация и техническа изправност на мотокара.

Отговорности

n/a

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
* завършено средно образование- ще се счита за предимство.
* лоялност и коректност към поетите ангажименти;
* умения за самостоятелно изпълнение на задачите,както и добра работа в екип;
* прецизно изпълнение на поставените задачи;
* организираност и сръчност.
* свидетелство за правоуправление – сертификат за работа с кари;
* професионален опит – желателно 1 година стаж като мотокарист;
* готовност за работа по график – на смени.

Ние Ви предлагаме

Нашият клиент предлага:
* работа в утвърдена компания;
* добри условия на труд и заплащане;
* възможност за развитие в компанията.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_М).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).