Работници-производство хранително вкусова промишленост ,Чехия
Видин, Пазарджик, Плевен, Хасково, други в чужбина, Чехия

Видин, Пазарджик, Плевен, Хасково, други в чужбина, Чехия длъжност на пълно работно време

Фирма занимаваща се с производство в областта на хранително-вкусовата промишленост търси за своите нужди :
- Работници-пакетиране и други спомагателни дейности

Отговорности

Пакетиране и други спомагателни дейности

Изисквания и необходими умения

-Работата е подходяща основно за жени
-минава се на предварителни прегледи (все пак се работи с храни)

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор
- Здравни и социални.
- Работната седмица е от понеделник до петък (в събота пожелание на работника)
- Размерът на заплатата зависи от изработените часове за месеца!!!
- Безплатна квартира /по двама човека в стая/
-Транспортът до работното място е осигурен от фирмата и е БЕЗПЛАТЕН.
- Отпуска 20 работни дни
- Работата е на смени: 3 сменен режим по 8 часа + възможност за допълнителни часове
- Осигурено работно облекло
-Осигуряваме аванс на размер на 1000 чешки крони седмично/ това се равнява на 38 евро./.Които започваме да изплащаме в края на втората седмица от постъпването на работа до получаване на първа заплата.
- Пътят от България до Чехия е за сметка на работника.
- Работниците трябва да са финансово обезпечени за първите две седмици от постъпването на работа.
- Заплатата се изплаща с един месец назад до 25-то число от месеца, на банкова сметка която се открива със съдействието на фирмата.
Без комисионни !
Всички документи ще бъдат разгледани при спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
Teleperformance Greece