Общ работник
София

София длъжност на пълно работно време

МАРИСАН И КОЛЕВ АД е модерна българска компания, лидер в производството на висококачествени сухи строителни смеси, топлоизолации от EPS, бои и мазилки.
Във връзка с разширение на дейността ни в град София, търсим мотивиран и отговорен кандидат, който да заеме длъжност ОБЩ РАБОТНИК.

Отговорности

Помага на началник склада при извършване на:
- приемане и подреждане на стоки в склада;
- подготовка на получените заявки за доставка към клиенти;
- извършване на товаро-разтоварна дейност с мотокар;
- грижа за безупречния търговски вид на продуктите и цялост на опаковките;
- участва по време на инвентаризации;
- при необходимост – извършване на доставки до клиенти;

Изисквания и необходими умения

- свидетелство за управление на мотокар;
- средно образование;
- добри комуникационни умения;
- умения за работа в екип
- високо ниво на отговорност, лоялност,експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
- дългосрочни намерения за работа;

Ние Ви предлагаме

- Развитие във фирма, утвърдена като водещ български производител;
- Работа в сплотен екип от професионалисти;
- Атрактивно заплащане и допълнителни социални придобивки;
- Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
- Фирмено обучение
- Осигуряване на работно облекло;

Teleperformance Greece