SILVERHAND BULGARIA OOD
HR-Асистент с немски език
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

• подбор на квалифицирани служители и помощници за работа в чужбина - интервюта (в офиса и по телефона), проверка на чуждоезиковите познания на кандидатите, разясняване на съществуващите предложения за работа в чужбина
• превод на автобиографии и документи
• обработка и превод на поръчки, обработка на данни
• Е-маркетинг - публикуване на обяви в интернет, активности във Фейсбук и други

Месторабота: София

Изисквания и необходими умения

• Владеене на немски език на много добро ниво (писмено и говоримо)
• Владеене на английски език е предимство
• Професионален опит е предимство
• Вие сте мотивиран, способен да работите в екип, надежден и преди всичко честен
• Готовност за личностно развитие

Ние Ви предлагаме

• Атрактивно възнаграждение
• Гъвкаво работно време (почасова работа / непълен работен ден / пълен работен ден)
• Добро и организирано въвеждане в работата
• Разнообразна работа
• Приятна работна атмосфера в динамична среда
• Възможности за израстване (нашата цел е екип от 15 души в България)

Каним Ви на едно безгранично сътрудничество!

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu или чрез бутона “Кандидатствай”
Телефонен номер: +359876543150

Ще се свържем само с избраните кандидати.

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона за защита на личните данни в Република България).
Teleperformance Greece