Продавач-консултант
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

Микроникс ООД е основано през 1994 г.
Основна дейност на дружеството е продажба на дамски облекла.
Дрехите, които се предлагат са изключително на български производители.
Качеството на изпълнение, материали и модели е на много високо ниво,
отговарящо на изискванията на българския пазар и постигнато благодарение на
многогодишна съвместна работа.

Нашия основен девиз: Доволен Клиент - Редовен Клиент

Отговорности

Длъжност Продавач-консултант в магазин за дамско облекло в МОЛ Скай сити
и/или в някой от още 6 магазина за дамска конфекция, намиращи се
в централната част на града, които Микроникс ООД управлява.

Дейности и отговорности:
- консултиране на клиенти;
- извършване на продажби;
- обработка и подредба на стоки.

Моля, изпратете автобиография (CV) чрез бутона "Кандидатстване".

Изисквания и необходими умения

- познаване на модните тенденции
- познания за конфекция, тъкани, разцветки, кройки, качество на изпълнение
- комуникативност, търпение и учтивост при работа с клиенти
- книжовен български език, както и умение за контакт с различните възрастови групи
- търсене и намиране добро съчетаване дреха – клиент
- безконфликтна работа в отбор
- не-пушене на работното място
- лоялност към дружеството-работодател

Ние Ви предлагаме

- стабилно работно място
- допълнителни бонуси
Teleperformance Greece