Brilliant Personaldienste GmbH
над 300 служителя Кандидатстване
Медицински сестри, акушери, болногледачи с немски трудов договор в Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

С повече от 15 години опит в управлението на персонал и 45 филиала в цяла Германия Brilliant Personaldienste GmbH търси медицински сестри, акушери/ки и болногледачи за работа в:
- болници
- старчески домове
- частни клиники
- балнео-санаториуми

Отговорности

- образование като медицинска сестра или подобно
- опит по специалността, за която кандидатствате
- сертификат за завършен курс и взет изпит по немски език, минимум В1

Изисквания и необходими умения

Изпратете автибиография, сертификати и дипломи на немски език

Ние Ви предлагаме

- Директен трудов договор с конкретната болница, санаториум, клиника, старчески дом със здравни, соцални и пенсионни осигуровки;
- Подготовка на всички документи за работа;
- Подготовка на интервюто за работа;
- Дългосрочна заетост;
- Работно време - на смени до 40 часа седмично;
- Осигуряване на квартира;
- Осигуряване на допълнително обучение

НИЕ ПОМАГАМЕ ЗА ПРИПОЗНАВАНЕ НА БЪЛГАРСКАТА ДИПЛОМА!

Изпращайки автобиографията си, Вие потвърждавате/ се съгласявате Вашите данни да се използват за целите на набирането на персонал и/ или посредничеството при намирне на работа, съгласно Европейския регламент за защита на личните данни. Виж приложения линк https://www.brilliant-personaldienste.de/bg/sglasie-za-obrabotvane-na-lichni-danni/
Teleperformance Greece