Презентатор - Връзка с клиенти
София
почасово

София почасово

“Вход Мениджър" ООД е най-голямата, динамична и бързо развиваща се фирма за професионална поддръжка и управление на етажна собственост. Във връзка с разширяване на дейността на Маркетинг отдела,търсим да назначим комуникативна и енергична личност на позицията " Презентатор - Връзка с клиенти".

Отговорности

- Посещения на фирмени ивенти и представяне на фирмата /лични и групови презентации, общи събрания;
- Подписване на договори с клиенти;
- Участие в рекламни кампании на фирмата;

Изисквания и необходими умения

- Отлични комуникационни, презантационни и убеждаващи умения;
- Умение за водене на диалог;
- Способност за говорене пред публика;
- Енергичност;
- Гъвкавост и методичност в отношенията с клиентите;
- Мобилност;

Ние Ви предлагаме

- Фирмено обучение;
- Граждански договор/ 4 часов работен ден от 17:00ч. до 21:00ч.;
- Хонорарно заплащане и бонуси на месечна база;
- Модерна среда за работа;
- Отлично отношение;
- Възможност за развитие в структурата на фирмата;
Teleperformance Greece