Секретар-касиер
Манастирски ливади
От 500 до 1000 лв.

Манастирски ливади длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Сервиз Ресурс ЕООД извършва консултантска дейност с клиенти в специализирания си център за здраве и красота.

Отговорности

- въвеждане на необходимата информация в специализирана програма;
- обработване на документи;
- консултиране, оформяне и сключване на договори;
- изготвяне на отчети, справки и фактури;
- работа на касов апарат, извършване на касови операции и точно отчитане на касова наличност;
- приемане на плащания - дебитни / кредитни карти;
- поддържане на електронен архив;
- други дейности, свързани със заеманата длъжност.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:
- добре да владее MS Office;
- да бъде организиран, отговорен и да има желание за развитие;
- да има добри комуникативни умения.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- фирмено обучение;
- отлични условия на труд;
- трудов договор;
- пълен работен ден на график 2/2.
Teleperformance Greece