Берьозка България ООД
Продавач-консултант
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Берьозка" е верига Руски магазини за хранителни стоки. Към настоящия момент веригата наброява 35 магазина на територията на България, разположени в повечето големи областни градове в страната. Във връзка с това обявяваме следната вакантна позиция за гр. София

Отговорности

- Обслужване на клиенти в търговската зала;
- Активно консултиране на клиенти - какво представляват продаваните стоки, с какво се отличават те от аналозите на Българския пазар, произход, вкусови качества;
- Работа с каса и касов апарат;
- Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
- Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно санитарните изисквания.

Изисквания и необходими умения

- Отлични комуникативни умения;
- позитивното общуване с клиентите в търговската зала е задължително.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа на пълен работен ден, трудов договор;
- НЕТНА ЗАПЛАТА ОТ 700лв до 1300лв
- МНОГО ДОБРА БОНУСНА СХЕМА - възможност за получаване на допълнителен доход до 300лв;
- Възможност за работа под гъвкав график - 7ч или 12ч работни смени;
Teleperformance Greece