Ейч Ар Ес ЕООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сервизен техник
жк. Левски Г.
От 1000 до 1500 лв.

жк. Левски Г. длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.

В момента наш клиент е българска компания ,специализирана в продажба и сервиз на строителна техника. За тях търсим да назначим опитен професионалист на позицията:

Отговорности

• Изготвяне списък с необходимите за ремонт резервни части за определена машина или за склад;
• Отговорност за навременно подсигуряване на ремонтите и обслужващи дейности;
• Отчита документално дейността си като попълва своевременно протокол;
• Следи за качеството и срока на изпълнение на извършените дейности.

Изисквания и необходими умения

• Техническо образование;
• Основни познания в областта на ремонтните дейности;
• Свободно използване и работа с техническа документация на английски език;
• Добра компютърна грамотност;
• Прецизност и отговорнот към поставените задачи.

Ние Ви предлагаме

• Отлично стартово възнаграждение;
• Работа в стабилна и бързо развиваща се компания;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
• Въвеждащо обучение;
• Мотивираща работна среда в екип от успешни, талантливи и мотивирани професионалисти.
Teleperformance Greece