Консултант в банка (с и без опит)
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Защо да кандидатствате с Изи Консулт?

- Обръщаме специално внимание на всеки един наш кандидат;
- Съветваме Ви при подготовка на документите за кандидатстване;
- Даваме насоки за успешното Ви представяне по време на интервюто;
- Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство.

Отговорности

Ако Вашето желание е:

- Да работите в сплотен екип от експерти;
- Да консултирате и предлагате цялата гама от продукти и услуги на една от водещите банкови институции в България;
- Да получите ценен опит и възможност за израстване;
- Да получавате бонуси за всеки Ваш успех.

Изисквания и необходими умения

Нужните изисквания са:

- Висше/средно икономическо образование;
- Отлични комуникативни и търговски умения;
- Дългосрочно желание за развитие;
- Опит на банкова позиция – сериозно предимство.

Ние Ви предлагаме

Ние бихме могли да Ви предложим:

- Мотивиращо заплащане + бонуси;
- Отстъпки и социални придобивки;
- Възможност за кариерно развитие;
- Модерна офис среда и комуникативна локация.