Специалист директни продажби
София

София длъжност на пълно работно време

Компания стартираща дейността си на българския пазар в областта на специализирани бизнес решения и онлайн сигурността набира персонал за търговски отдел. Към момента предоставяните услуги нямат аналог на българския пазар.

Търсим мотивирани за работа и професионално развитие хора. Не е задължително да притежавате значителен предишен опит, компанията предлага специализирани обучения и възможност за повишаване на професионалната квалификация.

Продуктът на компанията не е свързан с онлайн рекламата, но все пак опит в продажбата на реклама ще се счита за предимство.

Отговорности

- Осъществяване на контакт с потенциални нови клиенти на услугите.
- Презентация, изготвяне на оферти, събиране на обратна връзка, сключване на договори.
- Длъжността изисква търговски умения и желание за работа.
- Фирмата предлага допълнително обучение, предишен опит не се изисква.

Изисквания и необходими умения

- Отлични комуникативни умения;
- Високо ниво на лична организираност;
- Желание за работи и развитие в областта на търговията;
- Готовност за осъществяване на голям брой контакти с клиенти;
- Способност за работа в екип;
- Проактивност и мотивация за постигане на поставените цели;
- Добри компютърни познания, работа с MS Office;
- Търговските умения и опит ще се считат за предимство.

Ние Ви предлагаме

- Работа на трудов договор с твърда заплата;
- Стандартно 8 часово работно време;
- Мотивираща бонусна схема без таван на заплащането, според постигнатите резултати;
- Високо ниво на фирмена организация и професионализъм;
- Възможност за повишаване на квалификацията и придобиване на нови знания;
- Фирмени обучения;
- Приятна професионална среда и дружелюбен малък екип.