SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Търговец за продажба на земеделска техника
Добрич
От 1500 до 2000 лв.

Добрич длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Нашият клиент е водеща фирма за внос, търговия и сервиз на нова и употребявана земеделска техника, която търси:

Търговец за продажба на земеделска техника за гр. Добрич

Лиценз 2589, от 03.08.2018г

Отговорности

- продажба и консултация на клиента;
- изготвяне на ценови оферти;
- водене на преговори;
- изготвяне на договори;
- изготвяне на справки;

Изисквания и необходими умения

- Висше инженерно техническо образование Машинен инженер, Електро инженер или ЕЕ, ЕА;
- Опит в продажбата на земеделска или тежкотоварна техника - мин. 3 години;
- Познания и опит в земеделската техника;
- Добро владеене на английски език, писмено и говоримо - предимство;
- Шофьорска книжка;
- Умение за работа с клиенти;
- Умение за водене на преговори и сключване на сделки;
- Умение за работа е в екип;

Ние Ви предлагаме

Фирмата осигурява:
- много добро трудово възнаграждение;
- обучение в България и чужбина и развитие;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
- фирмен автомобил, телефон;
- медицинско осигуряване;
- работно облекло и други социални бонуси и придобивки;