Стажанти по Грим
Пловдив
стаж на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

Пловдив стаж на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Компания "Успей с нас" ООД има за цел да подкрепя млади кадри без предишен опит като им предоставя възможност за платен стаж, преквалифициращи програми и всички удобства за постигане на модерна кариера в България.

Отговорности

Какво ще правите:

- Преминавате обучителна теоритична и практична програма по грим.

- Осъществявате гримиране на клиенти.

- Комуникирате с клиенти.

- Създавате собствен график.

- Получавате възможност за кариерно развитие.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания са:

- Да сте Хора, които имате самочувствие, че можете да постигате целите си.

- Да сте Хора, които са упорити и отговорни към поставените задачи за да придобиват нови умения, с които да откликнет на изискванията на клиентите.

- Да сте Хора, които са отговорни и целеустремени.

- Да сте Хора, които са положителни и с добро настроение към колектива и клиентите, защото вярваме, че положителната твоеческа атмосфера създава предпоставки за успеха.

- Да сте Хора, които обичат комуникацията и запознаването с нови хора.

- Да сте Хора, които обичат предизвикателста.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме иновативна стажантска програма в нов козметичен шоурум. Получавате безплатен стаж по грим. Не е нужен предишен опит. Търсим хора, които имат афинитет към декоративна козметика. Предлагаме граждански договор ф-ма Успей с нас ООД и месечно възнаграждение от 560лв. + възможности за допълнителен процент възнаграждение върху постигнатите резултати. Възнаграждението е обвързано с резултатите. Обучението е напълно безплатно.