Консултант - Клиенти
Пловдив
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

Пловдив длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

Компания "Успей с нас" ООД има за цел да подкрепя млади кадри без предишен опит като им предоставя възможност за платен стаж, преквалифициращи програми и всички удобства за постигане на модерна кариера в България.

Отговорности

Ние ви предлагаме:

- Да бъдете обучен професионално.

- Да подберете и създадете собствен екип от специалисти със страст към козметиката.

- Да създадете собствен работен график.

- Възможност за кариерно израстване.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания са:

- Да имате желание за преминаване през обучителна теоритична и практична програма.

- Да сте упорити и да сте отворени да придобивате нови умения.

- Да сте постоянни и отговорни.

- Да допълвате с доброто си настроение нашата положителна колективна творческа атмосфера.

- Да обичате общуването и запознаването с нови хора.

Ние Ви предлагаме

Нов козметичен шоурум търси консултант - клиенти за отдел консултация на клиенти. Позицията може да се работи като основна работа или като допълнителна с почасова заетост. Работата е подходяща и за родители в майчинство или след майчинство. Предлагаме граждански договор ф-ма Успей с нас ООД и месечно възнаграждение от 560лв. + възможности за допълнителен процент възнаграждение върху постигнатите резултати. Възнаграждението е обвързано с резултатите.