Ей Ай Кепитал ООД
Търговски представител/Агент на ненормиран работен ден
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

AI Capital се занимава с разработка и експлоатиране на автоматизирани системи (роботи) за търговия на световните финансовите пазари. Търговските операции се извършват чрез лицензирани, регулирани, независими финансови институции. Във връзка с разширяващата се търговска мрежа на компанията, търсим нови рефериращи агенти (търговски представители), чиято основна роля ще е привличане на нови клиенти и агенти. Предлагаме възможност за пасивен доход, чрез разпределение приходите на компанията.

Отговорности

Ако се присъедините към нашия екип, задълженията Ви ще включват:

· Активно търсене и набелязване на потенциални клиенти;

· Активно осъществяване на продажби на нашите услуги на индивидуални клиенти;

· Активно търсене, привличане и обучение на нови търговски представители (агенти);

· Определяне на целеви групи и набелязване на потенциални партньори и клиенти;

· Осъществяване на пътувания и срещи в рамките на града и областта.

Изисквания и необходими умения

Подходящият кандидат за позицията притежава:

· Опит в областта на активните продажби;

· Опит с търсене и привличане на клиенти;

· Опит във воденето на преговори и презентации;

· Мотивация за получаването на допълнителен доход;

· Инициативност и предприемчивост;

· Ориентиран към резултати, отлични комуникативни умения;

· Познания и опит с Форекс (FOREX) пазара и търговията с финансови инструменти е предимство.

Ние Ви предлагаме

На одобрения кандидат Компанията ще предложи:

· Възможност за работа във водеща Компания в сферата на финансите;

· Възможности за обучение и развитие на редица умения и компетенции свързани с продажбения процес;

· Участие в разширяването на клиентската базата данни на компанията;

· Работа в динамична среда;

· Възможност за кариерно развитие в сферата на финансите и продажбите;

· Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

· Дългосрочен професионален ангажимент;

· Ненормирано работно време, което сам определяте;

· Възможност за пасивни доходи.