Машинен оператор
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, лидер в производството на млечни продукти, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция:

Отговорности:

Координира процеса по зареждане на производствената линия;
Контролира правилната експлоатация и текущото състояние на машините;
Отговаря за наличието на необходимите материали и суровини;
Следи качеството на готовата продукция;
Попълва периодично дневници и информационни листове.

Изисквания:

Средно-техническо образование;
Опит в ХВП ще се счита за предимство;
Изпълнява отговорно, качествено и на време поставените задачи;
Много добри технически знания и умения.

Компанията предлага:

Трудов договор с реални осигуровки;
Въвеждащо обучение и възможност за развитие в професионален план;
Конкурентно възнаграждение и ваучери за храна.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.