Netsurf.net Ltd.
50 - 300 служителя Кандидатстване
Специалист, Сплайсьор
Монтана
От 500 до 1000 лв.

Монтана длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

Нет-Сърф.Нет – за по-добро бъдеще!

Ние сме Нетсърф - компания с над 20 години история в предоставянето на висококачествени комуникационни решения и услуги – интернет, телевизия, IP-телефония и други. Ние имаме покритие в повече от десет града на територията на Северозападна и Югозападна България, като към днешна дата сме водещ доставчик в двата региона. Днес, Нетсърф, разполагаме с покритие от над 200,000 линейни метра на територията на България и изграждаме собствена оптична свързаност за нашите партньори и клиенти.

В екип от над 120 професионалисти, ние не спираме да се равиваме и търсим човек за отдел „Изграждане и поддръжка“ на GPON мрежа - Сплайсьор.

Отговорности

На тази позиция, Вие ще отговаряте за изграждането и поддръжката на опорни оптични трасета в региона. Ще взимате участие в планирането при изграждане, както и активно ще участвате в диагностицирането и отстраняването на възникнали аварии.

Изисквания и необходими умения

Вие ще бъдете успешен на тази позиция, ако притежавате следните умения и квалификация:
- Минимум завършено средно образование;
- Опит в областта на компютърните мрежи и системи;
- Предходен опит със сплайсери и специализирани инструменти;
- Основни познания и интерес в областта на телекомуникациите;
- Добри комуникационни умения;
- Умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка (кат. Б);
- Опит в изграждането и/или поддръжката на GPON мрежи ще бъде предимство;

Ние Ви предлагаме

В Нетсърф вярваме, че хората са най-ценният актив и сме готови да Ви предложим следното:

Въвеждащо обучение, както и последващи обучения за повишаване на квалификацията;
Възможност за кариерно развитие в компанията;
Много добро възнаграждение, както и бонуси, обвързани с личните резултати;
60лв ваучери за храна;
Служебно зимно и лятно облекло;
Служебен телефон;
50% отстъпка от заведение „The Hub”;
50% отстъпка от домашните ни услуги – Интернет & TV;
Корпоративно събитие веднъж в годината.

Станете част от нашия екип и нека заедно да изградим по-добро бъдеще, кандидатствай сега!

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Ние, в Нет-сърф, се задължаваме да ги не разпространяваме Вашите данни и да ги обработваме само и единствено за целите на настоящия подбор.