Easy Consult Ltd.
Регионален Търговски Представител
Varna
full-time
Between 1500 and 2000 bgn

Varna full-time Between 1500 and 2000 bgn

Job Description

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

"Дайте на клиента си избор, и той ще ви остави всичките си пари" - Филип Котлър

Във връзка със своето интензивно развитие в България, нашият клиент - международна компания, лидер в областта на производство и търговия със строителна химия, търсим да назначим амбициозен и мотивиран:

Регионален Търговски Представител /Сектор Строителство/

Основни отговорности:

- Отговоря за цялостната дейност, свързана с развитието на пазара на продуктите на компанията в поверения му регион
- Установява и поддържа трайни бизнес отношения с настоящи и бъдещи партньори
- Разширява и развива клиентската мрежа на фирмата
- Изготвя периодични отчети за дейността си

Изисквания:

- Опит в областта на продажбите
- Техническите познания са предимство
- Енергична личност със силна мотивация за развитие и постигане на резултати
- Отлични умения за общуване и водене на преговори
- Организираност и инициативност
- Добри познания по английски език
- Умения за работа с компютър – МS Office (Excel, Word)
- Активен шофьор

Компанията предлага:

- Атрактивно възнаграждение, съответстващо на резултатите (бонуси в зависимост от продажбите)
- Възможност за професионално развитие и израстване
- Обучение в чужбина
- Мобилен телефон
- Служебен автомобил
- Таблет

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, може да се свържете с мен на телефон 0882 90 73 20

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.