Консултант – мобилни устройства и компютри
София

София длъжност на пълно работно време

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Шумен, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент – водещ доставчик на известен бранд мобилни устройства и аксесоари за тях – търсим да назначим Kонсултант.

Отговорности

Вашите основни задължения ще включват:
• съдействие и консултиране на клиентите за избор на продукт;
• представяне на качествата на устройствата;
• грижа за оформянето, подредбата и добрата визия на изложените артикули;
• спазване на фирмените стандарти.

Изисквания и необходими умения

Нашите изисквания са:
• отлични комуникативни умения;
• интерес към компютри и мобилни устройства;
• желание за постигане на високи резултати;
• английски език на работно ниво;
• динамичност и отговорност към работата.

Ние Ви предлагаме

На тази позиция ще получите:
• заплащане и бонуси;
• гъвкаво работно време;
• удобни локации;
• възможност за развитие;
• отстъпка при закупуване на предлаганите продукти.

Ако обявата представлява интерес за Вас, изпратете Вашата автобиография.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.