Juan Luis Ferrer Martinez
Главен готвач
други в чужбина, Германия
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

Важен хотел, разположен в залива на туристическия район на островите Rügen и Usedom в Германия, търси ГЛАВЕН ГОТВАЧ за своя американски грил ресторант.
Незабавно постъпване на работа с безсрочен договор. Фирмата осигурява временно жилище, докато не бъде намерен окончателен дом.
От съществено значение е да имате най-малко 3-годишен опит като главен готвач, да имате лидерски умения и да имате ниво от немски от B1.
Кандидатури без немски език също ще бъдат взети предвид, стига английският да се владее много добре.

Изисквания и необходими умения

3-годишен опит като главен готвач,
немски или английски език

Ние Ви предлагаме

Заплатата ще бъде договорена индивидуално с кандидата, в зависимост от уменията и професионалния му опит.