Административен мениджър
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Каламарис Груп е лидер в цялостната поддръжка на имоти

Отговорности

- Осигурява и контролира дейността на отделите;
- Да наблюдава и организира работата в счетоводните отдели и изпълнението на задачите;
- Следене на правилната подготовка и подаване на оферти на клиентите и поддържане на контакти с тях;
- Подготвя и анализира документацията по договори с клиенти и доставчици на фирмата;
- Анализира документацията и изпълнението на отделите;
- Подготвя поръчки, свързани с правилното функциониране на работния поток и следи за тяхното изпълнение;
- Изпраща въпроси на настоящи и бъдещи партньори;
- Изпълнява и други дейности, свързани с длъжността;

Изисквания и необходими умения

• Опит като административен мениджър
• Университетска степен
• Технически английски език
• Технически умения, особено в приложения на MS Office
• Организационни умения и умения за управление на времето
• Способност за разработване и изпълнение на подробни писменни планове за задачи и проекти
• Бързо обучаем, лоялен, гъвкав, открит човек с внимание към детайлите

Ние Ви предлагаме

- обучение;
- отлично възнаграждение;
- отлични условия на труд;