Brilliant Personaldienste GmbH
над 300 служителя Кандидатстване
Медицински сестри, акушери, болногледачи с немски трудов договор в Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

С повече от 15 години опит в управлението на персонал и 45 филиала в цяла Германия Brilliant Personaldienste GmbH търси медицински сестри, акушери/ки и болногледачи за работа в:
- болници
- старчески домове
- частни клиники
- балнео-санаториуми

Отговорности

- асистиране при провеждане на прегледи
- обгрижване на пациентите, съгласно предписанията
- водене на документиция, планиране и други специфични за длъжността дейности

Изисквания и необходими умения

- диплома за завършено образование;
- немски език, ниво В2 по европейската езикова рамка, необходим за припознаване на дипломата Ви в Германия;
- опит по специалността

Ние Ви предлагаме

- Постоянен и директен трудов договор с конкретната болница, санаториум, клиника, старчески дом със здравни, соцални и пенсионни осигуровки;
- Подготовка на всички документи за работа;
- Подготовка на интервюто за работа;
- Дългосрочна заетост;
- Работно време - на смени до 40 часа седмично;
- Осигуряване на квартира с частично или пълно покриване на разходите от страна на работодателя;
- 30 дни платен годишен отпуск;
- Осигуряване на допълнително обучение;
- съдействие при подготовка на необфходимите документи за припознаване на дипломата и подаване в съответната служба.

Изпращайки автобиографията си, Вие потвърждавате/ се съгласявате Вашите данни да се използват за целите на набирането на персонал и/ или посредничеството при намирне на работа, съгласно Европейския регламент за защита на личните данни. Виж приложения линк https://www.brilliant-personaldienste.de/bg/sglasie-za-obrabotvane-na-lichni-danni/