ЕЙ АЙ ДЖИ ЮРЪП ЛИМИТИД (КЛОН БЪЛГАРИЯ) КЧТ
Специалист обработка на щети с немски език
София
full-time

София full-time

About us

В началото на 2014 година AIG отвори експертен център в София, фокусиран върху подпомагане дейността на локалните ни офиси в Европа, оптимизиране и подобряване на съществуващите процеси. Предлагаме ви чудесна възможност за придобиване на професионален опит като част от екипа на световен застрахователен лидер.

Responsibilities

Основни отговорности:

•Осъществяване на първия контакт с клиента при регистрацията на щети
•Анализ, обработка и разрешаване на различни застрахователни случаи
•Вземане на решение дали щетата подлежи на обезщетение на базата на наличната документация
•Контакт с клиенти или трети страни
•Показване на инициативност при посрещането на очакванията на клиентите, следвайки най-добрите практики в бизнеса

Requirements and necessary skills

Изисквания за позицията:

•Отлично владеене на писмен и говорим немски език
•Владеенето на английски език ще се счита за предимство, но не е задължително условие
•Много добри комуникационни умения
•Способност за ефективно приоритизиране на задачите
•Отлични умения за работа в екип

We offer

Ние ви предлагаме:

•Възможност за изграждане на кариера в международна компания – утвърден лидер на застрахователния пазар
•Мотивиращо възнаграждение
•Стандартно работно време
•Отличен социален пакет
•Възможност за работа от вкъщи – 2 или повече дни в месеца
•Приятелска работна среда
•Зони за развлечение и почивка – тенис на маса, PS4, джага
•Модерен офис в близост до метро станция Жолио-Кюри

Ако сте заинтересовани от позицията, моля, изпратете ни ваша автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Процесът на селекция протича при пълна конфиденциалност.