ЕЙ АЙ ДЖИ ЮРЪП ЛИМИТИД (КЛОН БЪЛГАРИЯ) КЧТ
Администратор с испански език
София
full-time

София full-time

About us

В началото на 2014 година AIG отвори експертен център в София, фокусиран върху подпомагане дейността на локалните ни офиси в Европа, оптимизиране и подобряване на съществуващите процеси. Предлагаме ви чудесна възможност за придобиване на професионален опит като част от екипа на световен застрахователен лидер.

Responsibilities

Основни отговорности:

•Обработка на документи
•Работа със специфични бази данни
•Администриране на застрахователни полици

Requirements and necessary skills

Изисквания за позицията:

•Много добро владеене на испански език - ниво B2
•Компютърна грамотност
•Владеенето на английск
и език ще се счита за предимство, но не е задължително условие

We offer

Ние ви предлагаме:

•Възможност за придобиване на опит в международна компания – утвърден лидер на застрахователния пазар
•Мотивиращо възнаграждение
•Отличен социален пакет
•Възможност за работа от вкъщи – 2 или повече дни в месеца
•Приятелска работна среда
•Зони за развлечение и почивка – тенис на маса, PS4, джага
•Модерен офис в близост до метростанция Жолио-Кюри

Ако сте заинтересовани от позицията, моля, изпратете ни ваша автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Процесът на селекция протича при пълна конфиденциалност.