Електротехник
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Строителна компания, над десет години опит в сферата на изграждане на спа центрове и басейни.

Отговорности

- Осигуряване своевременно и качествено изпълнение на ремонта на електрооборудването, електрическите инсталации и вентилационните уредби в съответствие с графиците за ремонтни работи
- Извършване на всички видове ремонтни дейности по електрическата инсталация, както и на апаратури, уредби, табла и др.
- Контрол върху нормалното функциониране на електрически¬те мрежи и инсталации

***Умения в обща техническа подръжка е предимство!

Изисквания и необходими умения

- Образование, подходящо за длъжността – средно специално или висше
- Умение за работа в екип
- Умение за спазване на срокове
- Възможност за чести командировки в страната
- Шофьорска книжка – кат.В - активен шофьор

Ние Ви предлагаме

- Целогодишна заетост;
- Работа в екип от професионалисти;
- Конкурентни условия на труд и заплащане и допълнителен социален пакет;
- Безсрочен ТД с фирма ПИ ЕС БЪЛГАРИЯ ЛУКС ЕООД