CTeam EOOD
Продавач – Консултант /интернет и телевизия/
Sofia
full-time

Sofia full-time

About us

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш партньор, водеща телекомуникационна компания на територията на София, търсим да назначим инициативен и отговорен служител за позицията:

Job Description

Отговорности:
Професионално, приветливо и вежливо обслужване на клиентите;
Предоставяне на информация за услугите, които компанията предлага;
Обслужване на клиентски плащания и администриране на осъществени продажби;
Осъществяване на продажби спрямо заложените цели.

Изисквания:
Организираност и отговорност;
Мотивация за работа и усвояване на новости, способности за работа в екип;
Умения за работа в динамична среда;
Добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

Работа в приятна и професионална среда;
Въвеждащо фирмено обучение и периодични вътрешнофирмени такива;
Адекватно трудово възнаграждение и бонуси с постигнатите резултати;
Трудов договор.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.