Готвачи
София, Дружба 2, до Цариградски комплекс
От 1000 до 1500 лв.

Готвачи

София, Дружба 2, до Цариградски комплекс длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Заведението е подходящо за среща с приятели, семейна среща, сватби, банкети, коледни партита, обяд, имени дни, частни партита, тържества, фирмени партита, абитуриентски балове, рождени дни.
В ресторантьорския бранш над 10 години.

Отговорности

1. Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти в готварската продукция в съответствие с установените рецептури;
2. Носи отговорност за вреди от рекламации за приготвената от него готварска продукция.

Изисквания и необходими умения

1. Образование: средно.
2. Друга квалификация: курс за готвачи.
3. Професионален опит: над 1 година трудов стаж по специалността

Ние Ви предлагаме

- трудов договор на пълно работно време
- коректно заплащане и допълнителни надбавки в зависимост от постигнати резултати и похвали от клиенти
- работно облекло