Хорайзънс България ЕООД
Кардилог
Софийска област, София
длъжност на непълно работно време

Кардилог

Софийска област, София длъжност на непълно работно време

Нашият клиент е медицински център с утвърден имидж и наложена марка на пазара на този тип услуги. Във връзка с разширяване на дейността си и увеличаване на присъствието си в по-голям брой градове в страната, центърът търси да привлече професионалист с опит и добра репутация за град София.

Отговорности

- Извършва първични и вторични прегледи на пациенти в МЦ;
- Назначава лечение;
- Следи за възстановяването на пациентите и проследява историята на заболяването.

Изисквания и необходими умения

- Завършено медицинско образование;
- Специалност „Кардиология”;
- Предимство е практическия опит;
- Предимство е владеенето на английски език и опит в частен МЦ;
- Внимателно и позитивно отношение към пациентите.

Ние Ви предлагаме

- 4 часов работен ден;
- Трудов договор;
- Отлични условия и среда на работа;
- Утвърдено име и присъствие на пазара на медицински услуги;
- Атрактивно постоянно и гъвкаво възнаграждение в зависимост от броя прегледани първични и вторични пациенти.