ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Асистент на управляващия собственик
София

София длъжност на пълно работно време

Гед ООД е семейна фирма, която над 25 години се развива успешно в полиграфията с услуги, като дизайн и предпечат, както и с дистрибуция на софтуери и оборудване за индустрията. Отскоро компанията работи и в дигиталните среди, като обединява успешно онлайн и печатни маркетинг дейности.

Отговорности

Следи графика на управляващия собственик
Насрочва срещи след съгласуване с управителя
Осъществява контакт с различни фирми и институции
Води кореспонденция в страната и чужбина
Подрежда търговската документация
Участва в подготовка на срещи, събития и мероприятия, организирани от фирмата
Работи върху документи, отговарящи на нивото на компетентност

Изисквания и необходими умения

Висше икономическо образование
Компютърна грамотност – MS Office
Много добър английски език – писмен и говорим
Прецизност и отговорност, внимание към детайлите, комуникативност
Умения за организиране и приоритизиране
Проактивност и желание за развитие на познанията

Ние Ви предлагаме

Трудов договор на пълен работен ден
Допълнителни придобивки след изпитателния срок
Сигурна и динамична работна среда