Inditex
над 300 служителя Кандидатстване
ZARA си търси Помощник - склад
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Zara предлага последните тенденции в модата за дамско, мъжко и детско облекло. Ако нещо я различава, то това е нейната адаптивност към модерното и към промените. Искаме да знаем това, от което се интересуват хората, защото ни харесва да улучваме право в целта.

Нашият склад изисква много време и всеотдайност. Това е сърцето на нашия магазин! Получаваме големи пратки два пъти седмично с различни дрехи, които трябва да подготвим, да ги организираме и да ги зареждаме по много ефективен и бърз начин. Затова търсим да присъединим към екипа си енергичен и трудолюбив продавач-консултант, който да е детайлно ориентиран и да се грижи за тази, толкова важна за нас зона.

Отговорности

* Прием, организиране и подреждане на складовите наличности по предварително определен ред;
* Извършване на етикиране, поставяне на цени, поставяне на аларми, закачалки и т.н;
* Следи състоянието на наличните стоки и своевременно информира за възникнали проблеми;
* Участва при извършването на инвентаризации в склада;
* Подредба на инвентара и помощните средства;
* Разнасяне и подредба на артикулите в магазина;

Изисквания и необходими умения

* Сериозно отношение към работата и възможност за работа, предимно през дните понеделник и петък.
* Участие в приемането на нощни доставки - два пъти месечно.
* Точност, прецизност и бързина при изпълнение на задълженията.
* Умение за работа в екип, организираност, коректност.
* Трудовият стаж ще се смята за предимство.
* Английският език ще се смята за предимство.

Ние Ви предлагаме

* Работа на непълен работен ден с гъвкав график и възможност за покачване на часовете.
* Възможност за обучения и развитие.
* Отстъпка за всички наши брандове (Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho).
* Униформа.