ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Сервизен техник
София

София длъжност на пълно работно време

Гед ООД е семейна фирма, която над 25 години се развива успешно в полиграфията с услуги, като дизайн и предпечат, както и с дистрибуция на софтуери и оборудване за индустрията. Отскоро компанията работи и в дигиталните среди, като обединява успешно онлайн и печатни маркетинг дейности.

Отговорности

Монтаж и инсталация на високотехнологично оборудване - широкоформатни принтери, експонатори и проявителни машини
Участие в извършване на профилактика на оборудване
Диагностика на проблеми в машините
Установяване на необходимост от смяна на резервни части
Ремонт на оборудването при необходимост
Обработка на протоколи за инсталация, ремонт, профилактика на оборудването
Позицията предполага първоначално обучение върху спецификите в полиграфическите дейности, техническите особености на продуктите, административни и организационни дейности

Изисквания и необходими умения

Образование – средно техническо образование или висше техническо образование - предпочитана специалност: електроника
Практически опит – минимум 1 година като техник
Компютърна грамотност – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
Езикови умения – Английски език – писмен и говорим, ниво B1/B2
Шофьорска книжка и опит – категория B (с опит минимум 1 година)
Прецизност и отговорност, умения за работа в екип, мотивация за работа, способност за определяне на приоритети и внимание към детайлите, комуникативност

Ние Ви предлагаме

Трудов договор, съгласно действащото законодателство
Допълнителни придобивки
Работа в стабилна и развиваща се компания